MÖBLER / Bord / Soffbord 9546282
nr 954 6282
Soffbord
Firma Svenskt Tenn, Design Josef Frank, Modell 1020, Mahogny, rund skiva på tredelad fot, svängda ben, diameter: 86 cm, höjd: 58 cm
Kondition: Blekt, bruksslitage, fläckar, repor
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.800 kr
måndag 13 april 2015
kl 20:37:40
2.200 kr
2.600 kr
2.600 kr
2.600 kr (Budbetjänt)